ZÁKLADNÍ CENÍK

V ceně výuky jsou zahrnuty permanentky na malé vleky E a F

V naší lyžařské škole nabízíme kvalitní výuku založenou na propracované metodice a speciálně proškolených instruktorech. Rádi pomůžeme v lyžování nadšencům v jakémkoli věku - i například dospělým, kteří se po nějaké době rozhodli k lyžování vrátit, nebo chtějí vylepšit techniku či styl. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a věříme ve Vaši plnou spokojenost a nadšení.

LYŽAŘSKÁ ŠKOLKA MÉDI KUBÍKA

Středem našeho zájmu jsou děti. Pro ty nejmenší máme připraveno vše, co jim lyžařskou výuku může zpříjemnit - počínaje oblíbeným pohyblivým kobercem, figurkami, zábavnými průjezdy. Výuka dětí je možná od 3-4 let

U mladých lyžařů nejvíce dbáme na to, aby vše probíhalo formou hry a zábavy v lyžařském parku Médi Kubíka. Díky pomůckám (průjezdy, slalomy, zvířátka) a také využíváním nových tvarů a vlastností lyží dosahujeme velmi znatelných pokroků při co největší zábavě!

Samozřejmostí jsou také drobné dárečky pro malé šikulky, případně absolventské diplomy nebo i ceny v soutěžích, které pro ně pořádáme.

PRO POKROČILÉ

Je překvapivě mnoho lyžařů, kteří si uvědomují, že k opravdovému zážitku z jakéhokoli sportu je potřeba dobře zvládat techniku. U lyžování to platí dvojnásob. Navíc, na přelomu století došlo u alpského lyžování k zásadním změnám geometrie a konstrukce lyží. Jejich ovládání se zásadním způsobem usnadnilo, jízda nyní přináší i mírně pokročilému lyžaři úžasnou euforii z překonávání odstředivé síly a to dodává přehnanou míru sebevědomí. Pohyb lyžařů na sjezdových tratích je daleko rychlejší a tím se zároveň stalo lyžování daleko nebezpečnějším sportem. Proč tomu tak je? Protože většina lyžařů nabyla dojmu, že své rychlé lyže dobře ovládají a dostávají se často do krizových situací, které neumí řešit.

Workshopy "Vylepšovací lyžování" (VL) pomohly již stovkám dobrých lyžařů naučit se své carvingové lyže ovládat tak, aby jim zprostředkovaly úžasné zážitky. Workshopy zároveň pomohly najít tu správnou míru mezi rychlostí, lyžařským materiálem, individuální lyžařskou technikou, kvalitou povrchu trasy, počasím a v neposlední řadě i zalidněností sjezdovek.

Ve workshopech "VL" si ve skupině přibližně stejně zdatných lyžařů můžete výrazně a velmi rychle vylepšit svoje lyžařské dovednosti. Vašimi konzultanty budou především trenéři Top Ski Team HOnza Verl a Milan Trnka-Stevens, ale také vedoucí Lyžařské školy Pizár Tomáš Hodúr a Jan Řípa (výborný lyžař se závodní zkušeností). Budete mít také možnost využít videozáznamu s rozborem vaší jízdy.

Cena je dohodou. V případě individuální hodinové výuky je obvyklá cena zvýšená o 50%. Často se však při takovéto vylepšovací individuální výuce lyžuje delší časový úsek než jednu/dvě hodiny. Mnohdy navíc i ve větší skupině. Takové individuální podmínky se samozřejmě projeví i ve snížení standardní hodinové sazby dohodou - a to až o 50%.

PRO ZNALCE A ZÁVODNÍKY

Ve skiareálu Paseky-Pizár najdou ti, kteří si chtějí vyzkoušet jízdu v brankách závodní tratě, dostatek příležitostí.

1. Nejjednodušší možností je měřený úsek nenáročného obřího slalomu:

a) který si můžete projíždět sami ( zdarma )

b) který můžete projíždět pod dohledem (konzultace+rada) zkušeného trenéra (za mírný poplatek)

2. Mladí lyžaři, kteří se alpskému lyžování chtějí věnovat závodně mají u nás možnost si svůj  lyžařský rozvoj zajistit ve spolupráci s trenéry Top Ski Team

a) před sezónou se přihlásit mailem nebo telefonem HOnzovi

b) během sezony nejméně dva dny předem Tomášovi

3. Amatérští závodníci + závodníci kat.Masters mají možnost trénovat také s Top Ski Team

a) před sezónou se přihlásit mailem nebo telefonem HOnzovi

b) během sezony nejméně dva dny předem Tomášovi

V této skupině nabízených služeb je samozřejmostí i nabídka videokoučinku s účinnými návody na zlepšení.

Ceny jsou dohodou.

4. Součástí nabídky pro ambiciózní lyžaře je i pořádání veřejných závodů pro všechny kategorie:

a) pravidelné obří slalomy na měřeném úseku "Série Pizár Cup" - vždy v pátek

b) ostatní jako např. již tradiční "Prdecká lyže"

c) připravují se lyžařské kulturní programy se známými umělci...

Jak je patrno z výše uvedené nabídky naší lyžařské školy, setkáte se zde s celou řadou novinek, které jinde nenajdete. Jednou ze zajímavých možností je také provoz testcentra sportovních a závodních modelů lyží českého výrobce Sporten, a.s. Zde vyzkoušené lyže (testování zdarma) si budete moci i velmi výhodně zakoupit.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.